در اینجا قصد داریم چکیده داستانی از مسیر پیشرفتمان را برای شما همراهان عزیز فروشگاه اینترنتی سبیلو بازگو کنیم.
داستان از این قرار است که طی این ۱۲ سال درنتیجه تلاش و پشتکار روزانه و شب بیداری ها و دویدن ها و نرسیدن ها. از جمله شکست ، گریه ، خنده ، موفقیت و تمام احساسات ترس برانگیز غالب بر انسان در کنار مسیر هموار و ناهموار. امروز توانستیم جام طلایی زحماتمان را دریافت کنیم. تا بیانگر نقاش های زیبایی باشیم که خود آنها را رنگامیزی و حاصل زحماتمان است. طی دوسال اخیر خوشبختانه توان تیم فروشگاه اینرنتی سبیلو پاسخگوی لطف و تقدیر بی انداز شما عزیزانمان نبود. همین امر سبب تولید جرقه هایی مقتدر در اندیشه مان هم سوی پیشرفت بیشتر فروشگاهمان با راه اندازی سایت شد. جهت آسانی کار ما و شما و بهبود کم و کاستی های فروشگاه همچنین افزایش تنوع محصولاتمان است.

هدف فروشگاه اینترنتی سبیلو همیشه صعود بر پله های ترقی و رضایت مشتری تا رسیدن به قله پیروزی بوده و است. حال نیز ما با استفاده از نکات قوت و ضعف فروشگاه اینترنتی سبیلو تا به حال و دیگر فروشگاه های اینترنتی سعی بر افزایش بهبود اوضاع و خاص بودنمان داریم. تا بدون استرس و نگرانی و بااعتماد کامل از اجناس ، بدون دردسر و فقط با یک تماس ‌صاحب باکیفیت ترین جنس با مناسب ترین قیمت شوید. لازم با ذکر است تا در خصوص قابلیت هایی که فروشگاه اینترنتی سبیلو را تک و خاص جلوه میدهد بیان کنیم.

(میدونم خسته شدی ولی بقیشم بیا برای اطلاعاتتم خوبه) :

  • تاییدیه سازمان وزارت صنعت و معدن و نماد اعتماد و اعتبار جهانی و کیفیت بالای کالا همراه مناسب ترین قیمت که مهر موفقیت هر فروشگاهی است.
  • ارسال سریع کالا و مهمتر از آن مکالمه صادقانه با مشتری است. یعنی اگر قرار است کالای درخواستی طی ۳ روز برسد حتما درآن زمان مشتری جنس را دریافت و تحویل بگیرد. درواقع تمامی کارها بااصول و برنامه ریزی دقیق پیش رود.
  •  تمامی اجناس فروشگاه اینترنتی سبیلو تحت پشتیبانی ۵ ساله شرکت گارانتی معتبر سبیلو در تمامی شهرهای ایران است. هریک از متقاضیان ما میتوانند جهت نصب کالا تکنسین کار نمایندگی شهر خود را درخواست و باخیال راحت و بدون نگرانی نصب کنند.
  • روش پرداخت کالا همیشه یکی از بزرگترین نگرانی های مردم است که فروشگاه اینترنتی سبیلو با امکان پرداخت در چند روش سعی در رفع آن دارد‌. شما میتوانید در قسمت تخصصی مربوط به روش ارسال سفارش قسمت روش پرداخت کالا آن را مشاهده کنید.
  • مشاوره از کارشناسان فروش که با شکیبایی فراوان و شیرین زبانی لحن کوردی و بسیار دلسوزانه همراه کوله باری ار تجربیات و اطلاعات مفید ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند. در تمامی مراحل از انتخاب تا خرید همراه شما عزیزان فروشگاه اینترنتی سبیلو هستند.

خلاصه کلام قصد تیم ما بعد از این همه پشتکار و تلاش فقط و فقط پیشرفت فروشگاه اینترنتی سبیلو است. به طوری که هردو طرف از این معالمه خرسند و راضی باشند. تا بتوان پیوند عمیقی حتی به عنوان یک دوست!!! بین شما و تیم فروشگاه اینترنتی سبیلو پدید آید. ما همه یک خانواده پرجمعیت هستیم. به امید شروع آشنایی با یکدیگر و جلب رضایت طرفین و به قول معروف (به عمل آوردن قول هایمان) منتظر حضور گرمتان هستیم با انرژی و لبخند و پر شور و شوق وارد شوید.

خادم شما فروشگاه اینترنتی سبیلو